Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plug cu palpator

Număr anunț
DA21457418
Autoritate contractantă
STATIUNEA DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU VITICULTURA SI VINIFICATIE MINIS (CUI 3026722)
Furnizor / câștigător
KEIRON LOGISTICS SRL (CUI RO6697285)
Cod CPV
16110000-9 · Pluguri sau grape cu discuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.402 RON
Valoare atribuită
15.402 RON
Data publicării
12.10.2018 11:07
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 11:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.402 RON

din 15.402 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.