Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet carti Gutenberg 20181122
- Număr anunț
- DA21836151
- Autoritate contractantă
- Comuna Lunca Muresului (CUI 4562435)
- Furnizor / câștigător
- GUTENBERG BOOKS SRL (CUI RO27543297)
- Cod CPV
- 22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.922,14 RON
- Valoare atribuită
- 1.922,14 RON
- Data publicării
- 23.11.2018 08:58
- Termen limită
- 28.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.11.2018 10:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.922,14 RON
din 1.922,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro