Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii trotuare si accese curti Str. Abatorului, oras Agnita-307 mp

Număr anunț
DA21451871
Autoritate contractantă
PRIMARIA AGNITA (CUI 4270716)
Furnizor / câștigător
CAROSIB SRL (CUI 26037810)
Cod CPV
45233161-5 · Lucrari de constructii de trotuare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.142,24 RON
Valoare atribuită
36.142,24 RON
Data publicării
11.10.2018 14:51
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 10:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.142,24 RON

din 36.142,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.