Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PIESE DE SCHIMB PENTRU UTILAJE AGRICOLE SI FORESTIERE
- Număr anunț
- DA21451844
- Autoritate contractantă
- ORASUL VALENII DE MUNTE(Primaria Valenii de Munte) (CUI 2842870)
- Furnizor / câștigător
- PRAHOVEANA FOREST SRL (CUI RO22585925)
- Cod CPV
- 16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.592 RON
- Valoare atribuită
- 5.592 RON
- Data publicării
- 11.10.2018 14:50
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.10.2018 09:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.592 RON
din 5.592 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro