Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BIBLIORAFT 2000X900X400=35BUC;MASA STUDIU 2000X800X800=2BUC;BIBLIORAFT 2500X850X400;=8BUCCOMODA 4 S
- Număr anunț
- DA21450815
- Autoritate contractantă
- COMUNA SUICI (CUI 5050557)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
- Cod CPV
- 39516000-2 · Articole de mobilier (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58.700 RON
- Valoare atribuită
- 59.400 RON
- Data publicării
- 11.10.2018 14:15
- Termen limită
- 16.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.10.2018 14:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
59.400 RON
din 58.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro