Ofertă acceptată Cumpărare directă

44165000-4 Furtunuri, conducte ascendente si mansoane (Rev.2), 44112400-2 Acoperis (Rev.2)

Număr anunț
DA21450052
Autoritate contractantă
Comuna Turt (CUI 3896887)
Furnizor / câștigător
JUNIOR COMPANI S.R.L. (CUI 15894715)
Cod CPV
44165000-4 · Furtunuri, conducte ascendente si mansoane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
394,45 RON
Valoare atribuită
394,45 RON
Data publicării
11.10.2018 13:48
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 10:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

394,45 RON

din 394,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.