Ofertă acceptată Cumpărare directă

DIRIGENTIE SANTIER

Număr anunț
DA22369057
Autoritate contractantă
Comuna Stanesti (Primaria Comunei Stanesti) (CUI 5123772)
Furnizor / câștigător
MIULESCU STELIAN PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 22898736)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.351 RON
Valoare atribuită
38.351 RON
Data publicării
08.02.2019 10:31
Termen limită
13.02.2019 17:00
Data finalizării
08.02.2019 10:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.351 RON

din 38.351 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.