Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Atoris 80mg*30cpr.film (ATORVASTATINUM)-185021010
- Număr anunț
- DA21836278
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic "Prof.Dr.Th.Burghele (CUI 4283538)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33622400-0 · Vasoprotectoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 158,06 RON
- Valoare atribuită
- 158,06 RON
- Data publicării
- 23.11.2018 09:05
- Termen limită
- 28.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.11.2018 14:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
158,06 RON
din 158,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro