Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Nota de receptie si constatare diferene(NIR) A4, autocopiativa, 2 exemplare(2x50)
- Număr anunț
- DA21832016
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA A PERSOANELOR IASI (CUI 17495311)
- Furnizor / câștigător
- BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
- Cod CPV
- 22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42,50 RON
- Valoare atribuită
- 42,50 RON
- Data publicării
- 22.11.2018 14:42
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 15:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
42,50 RON
din 42,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro