- Număr anunț
- DA21831467
- Autoritate contractantă
- Scoala de Subofiteri de Pompieri si Protectie Civila "Pavel Zaganescu" Boldesti (CUI 5123810)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 31224100-3 · Fise si prize (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 164,80 RON
- Valoare atribuită
- 164,80 RON
- Data publicării
- 22.11.2018 14:24
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 14:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
164,80 RON
din 164,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro