Ofertă refuzată Cumpărare directă

POMPA GRESAT, ULEI HIDRAULIC, BEC, CUREA TRANSMISIE, ULEI, VASELINA

Număr anunț
DA21438244
Autoritate contractantă
COMUNA ZAU DE CAMPIE (CUI 4375917)
Furnizor / câștigător
SOPOREAN LUCIAN SRL (CUI 17037250)
Cod CPV
16000000-5 · Utilaje agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
873,63 RON
Valoare finală
873,63 RON
Data publicării
10.10.2018 13:53
Data finalizării
12.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.