Ofertă acceptată
Cumpărare directă
afise, invitatii, flyer
- Număr anunț
- DA21822604
- Autoritate contractantă
- Centrul judetean de Cultura Prahova (CUI 2844383)
- Furnizor / câștigător
- EVOLEX MEDIA PRINT SRL (CUI 32984796)
- Cod CPV
- 22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 569,90 RON
- Valoare atribuită
- 569,90 RON
- Data publicării
- 22.11.2018 09:24
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.11.2018 09:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
569,90 RON
din 569,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro