Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DOSAR SINA CARTON, lipici, folie plasric, caiet studentesc, sfoara, bibliorafturi
- Număr anunț
- DA22307039
- Autoritate contractantă
- COMUNA BERLESTI (CONSILIUL LOCAL BERLESTI) (CUI 4956200)
- Furnizor / câștigător
- ZEUS SRL (CUI RO2159860)
- Cod CPV
- 39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 226,50 RON
- Valoare atribuită
- 226,50 RON
- Data publicării
- 30.01.2019 10:02
- Termen limită
- 04.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 31.01.2019 17:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
226,50 RON
din 226,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro