Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLIC C6 AUTOADEZIV,plic C5, hirtie xerox, CD-u+Plic

Număr anunț
DA22306718
Autoritate contractantă
COMUNA BERLESTI (CONSILIUL LOCAL BERLESTI) (CUI 4956200)
Furnizor / câștigător
ZEUS SRL (CUI RO2159860)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
666,17 RON
Valoare atribuită
666,17 RON
Data publicării
30.01.2019 09:46
Termen limită
04.02.2019 17:00
Data finalizării
31.01.2019 17:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

666,17 RON

din 666,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.