Ofertă acceptată Cumpărare directă

Condici de serviciu si registre din hartie DS Hunedoara 2018

Număr anunț
DA21825190
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
EXODOS INTERMED SRL (CUI 22746088)
Cod CPV
22817000-0 · Jurnale sau agende personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.532,80 RON
Valoare atribuită
6.532,80 RON
Data publicării
22.11.2018 10:55
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
23.11.2018 12:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.532,80 RON

din 6.532,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.