Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Saci / pungi autoclavabile, 60x75 cm
- Număr anunț
- DA21455436
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
- Furnizor / câștigător
- PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L. (CUI RO12036920)
- Cod CPV
- 18937000-6 · Saci de ambalaj (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 292 RON
- Valoare atribuită
- 292 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 09:53
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.10.2018 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
292 RON
din 292 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro