Ofertă acceptată Cumpărare directă

Coardă semi-statică alpinism 10,5 mm

Număr anunț
DA21450371
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA CRISURI (CUI RO23782674)
Furnizor / câștigător
Camp Technical SolutionsS.R.L. (CUI 21315605)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
579,60 RON
Valoare atribuită
579,60 RON
Data publicării
11.10.2018 13:59
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 14:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

579,60 RON

din 579,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.