Ofertă acceptată Cumpărare directă

Librarie TIP update anual

Număr anunț
DA22287974
Autoritate contractantă
Regia Autonoma "Aeroportul Stefan cel Mare - Suceava" (CUI RO713454)
Furnizor / câștigător
UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. (CUI 18165761)
Cod CPV
48160000-7 · Pachete software pentru biblioteci (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.513 RON
Valoare atribuită
3.513 RON
Data publicării
28.01.2019 10:19
Termen limită
04.02.2019 17:00
Data finalizării
31.01.2019 14:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.513 RON

din 3.513 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.