Ofertă acceptată Cumpărare directă

Incaltaminte de protectie art.BORA S1

Număr anunț
DA21448085
Autoritate contractantă
URBIS S.A. Baia Mare (CUI RO10250004)
Furnizor / câștigător
NETCOM SAFETY SRL (CUI RO29210639)
Cod CPV
18831000-3 · Incaltaminte cu varf de protectie de metal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.802 RON
Valoare atribuită
1.802 RON
Data publicării
11.10.2018 12:33
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 14:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.802 RON

din 1.802 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.