Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET CURATENIE NUMAR DE REFERINTA: 8274 PRET DE CATALOG: 11.359,80 RON / Unitate de masura UNITA
- Număr anunț
- DA21841491
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC "LATCU VODA" SIRET (CUI 4604905)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.359,80 RON
- Valoare atribuită
- 11.359,80 RON
- Data publicării
- 23.11.2018 11:56
- Termen limită
- 28.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.11.2018 13:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.359,80 RON
din 11.359,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro