Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sapun lichid antibacterian

Număr anunț
DA21831843
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC MIRCEA ELIADE LUPENI (CUI 4814427)
Furnizor / câștigător
CRISS OFFICE SRL (CUI RO20464269)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
248 RON
Valoare atribuită
248 RON
Data publicării
22.11.2018 14:36
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 15:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

248 RON

din 248 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.