Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Saci menaj menajeri 120 litri si 35 litri negri, Detergent vase & Hartie rola
- Număr anunț
- DA22319866
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE SF LUCA (CUI 4340650)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 911,20 RON
- Valoare atribuită
- 911,20 RON
- Data publicării
- 31.01.2019 12:29
- Termen limită
- 05.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 31.01.2019 13:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
911,20 RON
din 911,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro