Ofertă acceptată Cumpărare directă

CLORAMINA T 6KG/GALEATA

Număr anunț
DA22319705
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala nr.1 Bals (CUI 12938965)
Furnizor / câștigător
SOFTROM GRUP SRL (CUI RO16065251)
Cod CPV
24311900-6 · Clor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
432 RON
Valoare atribuită
432 RON
Data publicării
31.01.2019 12:22
Termen limită
05.02.2019 17:00
Data finalizării
31.01.2019 13:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

432 RON

din 432 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.