Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PFL Alb 2800x2070x18
- Număr anunț
- DA22315659
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA SUCEAVA (CUI 4243967)
- Furnizor / câștigător
- VINTEA TOMITEX (CUI RO2861503)
- Cod CPV
- 44191000-5 · Diverse materiale de constructii din lemn (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 315,10 RON
- Valoare atribuită
- 315,10 RON
- Data publicării
- 31.01.2019 09:02
- Termen limită
- 05.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 31.01.2019 10:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
315,10 RON
din 315,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro