Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse birou, cod RTC pachet (lot 1)

Număr anunț
DA21460504
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
30199700-7 · Articole imprimate de papetarie, cu exceptia formularelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
648,75 RON
Valoare atribuită
648,75 RON
Data publicării
12.10.2018 13:05
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 14:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

648,75 RON

din 648,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.