Ofertă acceptată Cumpărare directă

iAICON HP CB435A/CB436A/CE285A TONER 2K

Număr anunț
DA21460369
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
Furnizor / câștigător
COMTECH STORE S.R.L. (CUI 35022524)
Cod CPV
30192112-9 · Cerneala pentru imprimante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46 RON
Valoare atribuită
46 RON
Data publicării
12.10.2018 12:59
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 13:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46 RON

din 46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.