Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de expertiza contabila extrajudiciara – nr. anunt ADV1040401

Număr anunț
DA21459842
Autoritate contractantă
Fundatia "PATRIMONIUL ASAS" (CUI RO31664114)
Furnizor / câștigător
BLAGA T. IOAN - EXPERT CONTABIL (CUI 30222335)
Cod CPV
71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.440 RON
Valoare atribuită
5.440 RON
Data publicării
12.10.2018 12:38
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 12:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.440 RON

din 5.440 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.