Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fisa individuala PSI A5 FV carnet 8file
- Număr anunț
- DA22314859
- Autoritate contractantă
- S.N. Aeroportul International Mihail Kogalniceanu - Constanta S.A. (CUI RO11212645)
- Furnizor / câștigător
- RIK SRL (CUI RO1889794)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 193,50 RON
- Valoare atribuită
- 193,50 RON
- Data publicării
- 31.01.2019 07:38
- Termen limită
- 05.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 31.01.2019 14:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
193,50 RON
din 193,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro