Ofertă acceptată Cumpărare directă

LMT RULETA 5M CU PROT.MAGNET.STOP AUTOMAT LT10145

Număr anunț
DA22314418
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
Furnizor / câștigător
CATENA SRL (CUI RO5885051)
Cod CPV
30192200-3 · Rulete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11,50 RON
Valoare atribuită
11,50 RON
Data publicării
30.01.2019 16:36
Termen limită
04.02.2019 17:00
Data finalizării
30.01.2019 16:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11,50 RON

din 11,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.