Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET FURNITURI BIROU1258:CARTUS TONER HP CF283A-2BUC/RIGLA PLASTIC 30CM KEYROAD-2BUC/CAPSATOR KANG
- Număr anunț
- DA22314049
- Autoritate contractantă
- CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI DE ASISTENTA EDUCATIONALA TULCEA (CUI 21255880)
- Furnizor / câștigător
- RUXMAR OFFICE SRL (CUI RO32463445)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 530,66 RON
- Valoare atribuită
- 530,66 RON
- Data publicării
- 30.01.2019 15:45
- Termen limită
- 04.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 30.01.2019 15:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
530,66 RON
din 530,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro