Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tencuiala decorativa 25kg 1.5mm

Număr anunț
DA22313320
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BOTOSANI (CUI 17093020)
Furnizor / câștigător
EXPERT MESERIAŞUL SRL (CUI RO32884258)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.210,08 RON
Valoare atribuită
1.210,08 RON
Data publicării
30.01.2019 14:54
Termen limită
04.02.2019 17:00
Data finalizării
31.01.2019 10:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.210,08 RON

din 1.210,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.