Ofertă acceptată Cumpărare directă

PG-545 Cartus cerneala CANON original (OEM) pentru Canon Pixma MX495, MG2450/ MG2550 - 180 pag

Număr anunț
DA21457170
Autoritate contractantă
Centrul Scolar de Educatie Incluziva "Sf. Andrei" Gura Humorului (CUI 4440926)
Furnizor / câștigător
OPEN SYSTEMS SA (CUI RO12111258)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
56,42 RON
Valoare atribuită
56,42 RON
Data publicării
12.10.2018 10:58
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

56,42 RON

din 56,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.