Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de audit financiar aferent anunt de publicitate ADV1060241

Număr anunț
DA22364651
Autoritate contractantă
Orasul Cugir (CUI 5146873)
Furnizor / câștigător
AUDITOR FINANCIAR SARRA SRL (CUI RO14576047)
Cod CPV
79212100-4 · Servicii de auditare financiara (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.890 RON
Valoare atribuită
9.890 RON
Data publicării
07.02.2019 13:59
Termen limită
12.02.2019 17:00
Data finalizării
07.02.2019 15:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.890 RON

din 9.890 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.