Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE XEROX A4 20X13.03 FOI PARCURS A4 5X3.87 CONDICA PREZENTA 3X5.21 REGISTRU INTRARI IESIRI 3X4.0

Număr anunț
DA21455808
Autoritate contractantă
COMUNA CILIBIA JUD. BUZAU (CUI 3724423)
Furnizor / câștigător
DANY CRIS 93 PAPETARIE SRL (CUI RO3867881)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
500,04 RON
Valoare atribuită
500,04 RON
Data publicării
12.10.2018 10:08
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 11:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

500,04 RON

din 500,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.