Ofertă acceptată Cumpărare directă

AUTOCLAV VERTICAL BIOBASE 75L Model BKQ-B75(II) + IMPRIMANTA

Număr anunț
DA21452648
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica a Judetului Brasov (CUI 11287567)
Furnizor / câștigător
AVENA MEDICA SRL (CUI 24684380)
Cod CPV
33191110-9 · Autoclave (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.032 RON
Valoare atribuită
18.032 RON
Data publicării
12.10.2018 07:15
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 09:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.032 RON

din 18.032 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.