Ofertă acceptată
Cumpărare directă
materiale de constructii
- Număr anunț
- DA21452617
- Autoritate contractantă
- GRADINITA PP NR.18 TULCEA (CUI 28630766)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.379,08 RON
- Valoare atribuită
- 1.379,08 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 07:00
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.10.2018 12:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.379,08 RON
din 1.379,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro