Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse birotica si consumabile imprimanta color hp

Număr anunț
DA21452224
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE KARATE (CUI 10143997)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.176,40 RON
Valoare atribuită
1.176,40 RON
Data publicării
11.10.2018 15:29
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 18:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.176,40 RON

din 1.176,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.