Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii pentru evenimente, lector, 3 evenimete, ROBG 568

Număr anunț
DA22352183
Autoritate contractantă
COMUNA MOTATEI (CUI 4553305)
Furnizor / câștigător
ANABASIS SRL (CUI RO15152546)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.475,16 RON
Valoare atribuită
1.475,16 RON
Data publicării
06.02.2019 10:42
Termen limită
11.02.2019 17:00
Data finalizării
08.02.2019 08:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.475,16 RON

din 1.475,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.