Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii organizare seminarii, ROBG 568, PTR. 20 persoane, conform descrierii
- Număr anunț
- DA22350674
- Autoritate contractantă
- COMUNA MOTATEI (CUI 4553305)
- Furnizor / câștigător
- ANABASIS SRL (CUI RO15152546)
- Cod CPV
- 79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.809,80 RON
- Valoare atribuită
- 2.809,80 RON
- Data publicării
- 06.02.2019 09:24
- Termen limită
- 11.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.02.2019 08:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.809,80 RON
din 2.809,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro