Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Scaun directorial din piele naturala;Masa pentru sala de consiliu; Masa pentru amfiteatru;Fotoliu p
- Număr anunț
- DA21450612
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
- Furnizor / câștigător
- AMADOCOM SRL (CUI RO10374347)
- Cod CPV
- 33192000-2 · Mobilier medical (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.920 RON
- Valoare atribuită
- 33.920 RON
- Data publicării
- 11.10.2018 14:08
- Termen limită
- 16.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.10.2018 08:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
33.920 RON
din 33.920 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro