Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rechizite si consumabile pentru birotica

Număr anunț
DA21450027
Autoritate contractantă
COMUNA RASTOLITA(CONSILIUL LOCAL RASTOLITA) (CUI 4578032)
Furnizor / câștigător
MARTEL COM SRL (CUI RO12007070)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.169,24 RON
Valoare atribuită
1.169,24 RON
Data publicării
11.10.2018 13:47
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 11:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.169,24 RON

din 1.169,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.