Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET BIROTICA

Număr anunț
DA21449042
Autoritate contractantă
LICEUL NATIONAL DE INFORMATICA ARAD (CUI 36482652)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.667,62 RON
Valoare atribuită
1.667,62 RON
Data publicării
11.10.2018 13:10
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.667,62 RON

din 1.667,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.