Ofertă acceptată Cumpărare directă

RENNS cf. HG777/2016 - Registrul Electronic National de Nomenclatura Stradala 726 adrese

Număr anunț
DA22316212
Autoritate contractantă
COMUNA MERENI (CUI 16260082)
Furnizor / câștigător
MICRO MAPPER SRL (CUI RO14352309)
Cod CPV
71222200-2 · Servicii de cartografiere a zonelor rurale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.712 RON
Valoare atribuită
8.712 RON
Data publicării
31.01.2019 09:32
Termen limită
05.02.2019 17:00
Data finalizării
31.01.2019 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.712 RON

din 8.712 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.