Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acumulator autospeciala B-07-ZOU

Număr anunț
DA21841236
Autoritate contractantă
SC AMENAJARE EDILITARA S5 S.A. (CUI 27515874)
Furnizor / câștigător
SORGETI SRL (CUI RO14936391)
Cod CPV
31430000-9 · Acumulatori electrici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
394,34 RON
Valoare atribuită
394,34 RON
Data publicării
23.11.2018 11:47
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
23.11.2018 12:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

394,34 RON

din 394,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.