Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie de telefon mobil Samsung Galaxy J5 (2017) pentru CMIASVB SA

Număr anunț
DA21840563
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA INTRETINEREA ARBORILOR SI SPATIULUI VERDE BUCURESTI S.A. (CUI 37829106)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.346,20 RON
Valoare atribuită
2.346,20 RON
Data publicării
23.11.2018 11:27
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
23.11.2018 12:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.346,20 RON

din 2.346,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.