Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE PAPETARIE

Număr anunț
DA22313383
Autoritate contractantă
SALUBRITATE-TURNU (CUI 31892929)
Furnizor / câștigător
FOCUS PROD COM SRL (CUI RO15434598)
Cod CPV
22000000-0 · Imprimate si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
513,28 RON
Valoare atribuită
513,28 RON
Data publicării
30.01.2019 14:58
Termen limită
04.02.2019 17:00
Data finalizării
30.01.2019 16:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

513,28 RON

din 513,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.