Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Spalator spiralat din inox "OTI"
- Număr anunț
- DA21836716
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC HUEDIN (CUI 4485618)
- Furnizor / câștigător
- OTI DISTRIBUTION CLUJ SRL (CUI RO21647078)
- Cod CPV
- 39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16,62 RON
- Valoare atribuită
- 16,62 RON
- Data publicării
- 23.11.2018 09:23
- Termen limită
- 28.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.11.2018 10:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16,62 RON
din 16,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro