Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere a automobilelor

Număr anunț
DA22310398
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA GIURGIU (CUI 5026672)
Furnizor / câștigător
EUROCAR SUD S.A. (CUI RO6278996)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.678,64 RON
Valoare atribuită
1.678,64 RON
Data publicării
30.01.2019 12:35
Termen limită
05.02.2019 17:00
Data finalizării
31.01.2019 16:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.678,64 RON

din 1.678,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.