Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FISA BUJIE UTV CF MOTO 625-3
- Număr anunț
- DA21831196
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE PENTRU SECURITATE MINIERA SI PROTECTIE ANTIEXPLOZIVA - INSEMEX PETROSANI (CUI RO2664676)
- Furnizor / câștigător
- 4M PROTECŢIE SERV SRL (CUI RO17155999)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 67 RON
- Valoare atribuită
- 67 RON
- Data publicării
- 22.11.2018 14:16
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 14:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
67 RON
din 67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro