Acasă · Licitații
· Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SPRAY DEZGHETAT PARBRIZ 400ML,SOLUTIE PENTRU DEZGHETARE PARBRIZ
- Număr anunț
- DA21830875
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
- Furnizor / câștigător
- AUTOSTREET CAR CENTER STL (CUI RO35046361)
- Cod CPV
- 34330000-9 · Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 722,80 RON
- Valoare atribuită
- 722,80 RON
- Data publicării
- 22.11.2018 14:07
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.11.2018 08:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
722,80 RON
din 722,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro